Rõõmusta ema ehtsa hoolitsusega!

Ehtne emadepäev saarte moodi

Millal on emadepäev? Nii meitel siinmail kui teitel üle mere seal mandril ikka nui neljaks – maikuu teine pühapäev. Niiviisi tuleb ka “Emadepäev 2020”. Kirja panduna vaatad, et nagu oleks miskine juubeliemapäev. Selline, mille puhul kruvib juba varakult üks isemoodi pinge valmis meisterdada üks korralik emadepäeva luuletus või emadepäeva kaart. Aga kui ei oska? Või tahaks midagi eriti erilist?
Meil siin on selle kõige vastu ehedat ja tõhusat rohtu – ja kohe mitut eri sorti. Kes pikemalt kaasa mõelda ei armasta, siis siit leiab parimad emadepäeva kingitused.

Kel aga aega ja mahti rohkem, palume teid pidulikult kaasa ühele kenale emadepäeva kingituste rännakule!

Nagu ennist sai räägitud, siis ikka ja alati on emadepäev pühapäeval. Mis aga toimub päev enne seda?
Mõistagi laupäevane saunapäev. Selleks ajaks on töönädala mured ammuilma leiliruumi ukse taha jäetud ning avaneb saunarituaalide maagiline maailm. Lavale leiavad tee koos saunaliste endiga vaid parimatest parimad kehakoorijad- tõhus meresool, saaremaine hellitav mesi, toitev õli ning aroomiks kas rahustav lavendel, särtsakas sidrunhein või tummine tõrv. Viimane leilisutsakas peale ja eeskotta jahtuma.

Pärast sellist puhastust vajab uus ja siidpehme nahk väärilist kosutust. Väeka nõgese ja kange kadakaka toimeainetega ning eksootilise kookose ja värskendava sidruni lõhnaga vahuline kehakreem toidab sügavuti ning paneb naha särama. Ühtegi naist ei kaunista miski rohkem kui punased paled ja naerul suu. Küll aga teab iga ema ning vanaema, et ühe tõeliselt sileda ja klaari pale saladus on sügavuti niisutamine. Olgu selleks Kleopatra eliksiir, armsaid kriimukesi siluv seerum või tõhus argaania-ja vaarikaseemneõliga seerum.

Rõõmusta ema ehtsa hoolitsusega, ühine kvaliteetaeg pealekauba!

Saartel tehtud emadepäeva kingitused leiad siit.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00