Kostita ema maitsva söögi ja joogiga!

Kiirete argitoimetuste vahele on meil oodata armsat püha, mis on pühendatud meie imelistele emadele! Selle puhul võiksime neid üllatada kõige sellisega, millel siiras sõnum ning maitsev, hõrk ja pidulik sisu. Pane oma maitse järgi kokku kena kingipakk või üllata ema pidulaua katmisel!

Ühte tõeliselt mõnusat, tähistamist väärt koosolemist võiks alustada klaasikese külma ja kihiseva joogiga, mida saavad üheskoos nautida nii väikesed kui suured. Põnevad uued, ent kraadivabad maitseelamused toovad siirast elevust kõigile, olgu mekiks rabarber-kuusk või öun-kadakas.

Kevadisel tärkamisajal on au sees kõik roheline, värske ja vitamiinirohke. Ja mõistlik mõte on ju kõige hea-parema mekutamiseks kõhuruumi jätta, seega üks kerge salat on igati omal kohal. Salatikastmesse lisa tsipake kelmikat, ent mahedamaitselist Saaremaa vaarikatest tehtud gurmeeäädikat.

Ühised ilusad hetked ja jagatud soojad sõnad saavad kena lõppnoodi tassikese tee või kohviga. Saaremaine meelerahu ja heaolu tuleb taimeteest, kus kohtuvad väekad ürdid ja metsataimed.
Mõistagi ei puudu auruva tassi kõrvalt üks kena rammus tükk torti või muud suupärast magusat. Oma uue lemmiku võib vabalt leida tummise šokolaadiga kaetud marjamarmelaadidest. Valikust leiad nii mustsõstrapunasesõstrapihlaka kui astelpaju.

Emadele ja vanaemadele võiks ju ka argipäevadel meenutada, et nad väärivad vaid parimaid preemiaid.
Poeta neile koos lusikaga üks purk hõrgutavalt magusat, rikkalikult pähklist, kergelt kadakast ja tsipake rummist maiust – et iga päev oleks elu parim päev.

Saartel tehtud emadepäeva kingitused leiad siit.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00