Rootsirohusalv 30 g, HUMI

13.75 

Rootsirohu ehk Rootsi bitteri salv on väga võimsate taimede väega rikastatud salv, mis põhineb usaldusväärsel ja heaks kiidetud retseptil. See salv hoogustab naha vereringet, vähendab naha lõhenemist ja kuivust, kiirendab naha taastumist, tõstab naha toonust ning parandab naha üldilmet. Ideaalne putukahammustuste, nõelamiste, naha ketenduse või kiheluse puhul.

Salvi baasiks on öko kvaliteediga ekstra väärisoliiviõli.

30 g

458,3 €/kg

 

2 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0247140000006 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Humi salvid on valmistatud herbalistide seas väga hinnatud topelt tõmmise meetodil. Selline salv on toimeainete poolest eriti rikas ja täis kasulikke värvipigmente. Salvis on esindatud lai valik nii õlis kui alkoholis lahustuvaid toimeaineid. Peale taimedest kasuliku kätte saamist lastakse alkoholil õrnal kuumusel välja auruda. Suures osas on kasutatud maheõlisid (tihti 100%). Salvi jaoks vajaminevad taimed kasvatatakse ja korjatakse Saaremaa lääneosa puutumata loodusest.

Koostisosad

Ekstra väärisoliiviõli*, mesilasvaha, rabarber, kikkaputk, kurkum, lavendel, aniis, ingver, kaneel, iiris, kalmus, aedvaak, mürr, emajuur, nelk, palderjan, pune, kardemon, krooton, tedremaran, safran, senna, mannitool, kamper, E-vitamiini õli.
* sertifitseeritud mahetoodang


 

 

Rootsirohusalv 30 g, HUMI
13.75