Jalamask 50 g, HUMI

13.75 

Humi jalamask piparmündi ja kadakaga hoolitseb jalgade eest täiesti uudsel viisil toimides tõhusa abina jalanaha niisutamisel ja toitmisel.

Riitsinusõli on jalgade kareda naha rahustamise ja pehmendamise tõeline jõujaam. See aitab vana nahka eemaldada ja soodustab pehme uue naha kasvu. Sisaldab E vitamiini ja Omega 3 rasvhappeid. Riitsinusõli eristub teistest baasõlidest ka oma kootava toime poolest, mis looduslikult tõmbab pooridest mustust välja. Sheavõist ja kakaovõist leiab suurepäraseid vananemist aeglustavaid antioksüdante ja nahka toitvaid vitamiine nagu A, E, F ja K. Piparmünt ja kadakas ergutavad vereringe kiiremini tööle ja tagavad samal ajal jalgadele mõnusa lõõgastuse.

50 g

275 €/kg

 

1 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0247160000000 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Kasutamine

Alustuseks tuleks seda rikkalikku maski masseerida kuivadesse jalgadesse. See otsekui sulab jalgade nahka ja hakkab kohe toimima. Seejärel tuleks oma jalad sukeldada lõõgastavasse sooja jalavanni. Mask imab endasse vett ja aktiveerub. Savidel tekib veega kokkupuutes elektriline laeng, millel on tugev väljatõmbejõud, mis imab jalgadest mustuse ja toksiinid.  Umbes 10-15 minuti pärast tuleks jalgadelt loputada mustus. Õlide maha pesemist tuleks vältida- need muutuvad pikaajaliselt toimivaks rikkalikuks kreemiks, mis imendub jalgadesse. Pärast vanni tuleks jalad enne püsti tõusmist õrnalt kuivaks tupsutada ja kasutada sokke, et vältida libedust.

Koostisosad

Bentoniitsavi, riitsinusõli*, sheavõi*, kakaovõi*, piparmündi lehe pulber, kadaka eeterlik õli
*Mahepäritolu koostisained


 

 

Jalamask 50 g, HUMI
13.75 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .