Looduskosmeetika õpituba – näokreemi ja deodorandi valmistamine

132.00 330.00 

Maagilisel, ürgsel, puhta loodusega Saaremaal asub üks pisike kool, mis kutsub, inspireerib ja innustab inimesi loodusega suhtlema ja loodustooteid oma käe ja väega valmistama.

Annab teadmised, milliseid vahendeid ja toorainet kasutada, et valmistada looduslikku kosmeetikat (kreemi ja deodoranti). Koolitus annab ülevaate, milliseid vahendeid ja tooraineid kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Valmib looduslik käsitöökreem ja -deodorant.

Sa ei pea olema taimespetsialist, et meie üritustest osa võtta, sest meie tutvustame sulle taimi suurima rõõmuga ja toetame sind sellel meeliülendaval rännakul!

Õpituba on min. 4-liikmelisele seltskonnale.
Kestus: 1 tund.
Õppekeel:  eesti, rootsi ja inglise  keel

33 € / osaleja

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0228910000006 Kategooria:

Kirjeldus

Anna endast märku, et koos areneda, õppida, luua midagi uut ja maagilist!

Viime sind taimerännakule Eesti niitudele ja aasadele või sügavatesse metsadesse, kus saad oma peoga korjata Eesti väekaid ja tuntuid ravimtaimi. Just sinu korjatud taimed on need, millest hiljem õpetame sind valmistama tervistavaid looduslikke tooteid, mis panevad helisema nii sinu keha kui ka hinge.

Loodust saab kogeda mitte ainult silmade vaid ka teiste meeltega. Looduse tunnetus tuleb läbi lõhnade, maitsete,  loodushäälte kuulatamise, katsumise ja füüsilise puudutuse. Tunnetus on looduse ja elu mõistmise alustala millele elu tervikuna baseerub. Looduse jälgimine ning tunnetamine toob meeleselgust keerulistes olukordades elus millest väljapääsu muidu on raske näha.

Ravimtaimede ning ürtide imeline aroom lukustab lahti igas inimeses ürgsed teadmised ja tajud ning leevendab stressi ja pinget nii meeles, vaimus kui kehas.

Õpiväljundid

Õppepäeval valmib käsitööna näokreem ja deodorant. Kreem saab mõnusalt lõhnav ja tuntavalt nahka paitav, deodorant aga naturaalne. Pealegi on omavalmistatud kreem odavam kui poest ostetud kallis kreem, ega sisalda säilitus- ja värvaineid ega naftakeemiat, mis võivad allergiat tekitada. Iseseisva töö maht puudub.

Loodust säästes võib osaleja kaasa võtta 2 puhast 50ml suurust purki.

Kreemitegemise juures kasutatakse kohalikku mesilasvaha, erinevaid taimseid rasvu/õlisid (tudraõli) ning lisada võib näiteks taimetõmmist destilleeritud vee asemel, mis lisab kreemile taimeväge ja häid omadusi. Deodorandis kasutatakse kookosrasva ja iga osaleja saab valida meeldiva eeterliku õli selle lõhnastamiseks.

Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada loodusliku kreemi. Koolitusel osaleja tunneb kreemi tegemiseks sobivaid koostisosasid ja varieerib retsepti. Koolituse osaleja teab allikaid, kust vajalikke tooraineid ning täpsemat teavet leida. Koolitusel osaleja suudab juhendamisel valmistada loodusliku deodorandi. Koolitusel oskab jälgida ohutust kreemi tegemisel.

Õpiväljundid omandanud ning hindamise läbinud õppijale väljastatakse  tunnistus.

Broneerimine

Heler Põld, koolitusasutuse juht, koolitaja
Email: helerpold@gmail.com
Telefon: 53608074

Koolitaja kvalifikatsioon

Heler Põld on herbaatik/ loodustoodete valmistaja/koolitaja/loodusgiid.

Ta on läbinud loodusgiidi 5 taseme koolituse, samuti loodustoodete erinevad koolitused: koolitus erinevate taime teemadega; taimede süvatundmise ja kasutamise kunst – herbaatika, 360h; loodustoodete tootearenduse ja turunduse intensiivkursus, 112h; loodustoodete valmistamine, 30h – Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia Koolis. Valmistanud looduslikku kosmeetikat 7,5a, samuti läbi viinud umbes 100 loodustoodete koolitust. Aastal 2015 pälvis Saaremaa Suveniiri konkursil 2 rahalist auhinda oma toodetega.

Loodustooted valmivad brändi nime HELERBA all Kuressaares koduses nõiaköögis ja nendes kasutatakse kohalikku toorainet nii palju kui võimalik. Samuti on kasutuses palju imelisi taimi, ürte, maitseaineid ja muid loodusande Saaremaa metsikust ja maagilisest loodusest!

 


 

 

Lisainfo

Osavõtjaid

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Looduskosmeetika õpituba – näokreemi ja deodorandi valmistamine
132.00 330.00 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .