Uinak mesilasvoodil, Saaremoor

47.00 

Saaremaa südames saab kogeda ainulaadset loodusega ühes olemise elamust. Nimelt pakub Saaremoor oma mesilasmajakeses apiteraapiat ehk mesilasteraapiat.

Lõõgastava mikromassaaži ajal mesilaste endiga kokku ei puutu, töö teevad ära nende usinased tiivakesed, mille vibratsioon jõuab pikutajani mesilasvoodil lebades. Buckfasti tõugu rahulikud mesilinnud on ohutult voodialuses kastikeses puidust vaheseina ja võrgu taga.

PS: Toodet saab realiseerida vahemikus 01.06 – ca 15.08

Lisa soovinimekirja
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Miks- ja kuidas me sest suminast kasu saada võime?

Mesilasperest kostub suminat. Seda teevad mesilased siis, kui tõstavad tiivad üles ja liigutavad neid. Seda selleks, et pesast üleliigset niiskust välja tuulutada. Meile mõjub see mikromassaažina, mis paneb leebelt liikuma vere ja lümfi. Nii paraneb inimese kogu tervislik seisund.

Vahest oled sa see, kellele ei meeldi, kui teine inimene sind puudutab ja nii ei julge sa minna massaaži, kuid mesilasteraapia voodis tunned mesilaspere poolt õhkavat soojust ja seda monotoonset heli, mis mõjub lõõgastavalt. Teraapiliselt mõjub ka mee-, vaha- ja taruvaigu lõhn ruumis. Tuppa mesilasi ei pääse – lõhn tuleb meieni läbi voodis olevate avauste, mis ise omakorda on kaetud võrguga.

Sellest, kellele eriti selline teraapia sobib, saate lugeda Saaremoori kodulehelt https://saaremoor.ee/
Seal on kirjas ka need sümptomid, mille puhul on see teraapiameetod vastunäidustatud või mille puhul olla ettevaatlik (näiteks õietolmuallergiad).

Olete oodatud!

Broneerimine ja tingimused

  • Mesilasteraapias saab osaleda 01.06. – ca 15.08 (oleneb meie ilmadest – kui on jahe hakkab Saaremoor mesilasi talveks ette sättima varem. Kui on soe ja on korjet, võib venida talveks valmistumine pikemale.)
  • Seanss toimub Saaremoori juures Posti talus, Kärla-Kulli külas
  • Võta kindlasti ühendust numbril  +372 5252265, et leppida kokku sobiv aeg.
  • Soovi korral saab külastaja võtta kaasa hea kaaslase, sest majakeses on kaks teraapiavoodit. Vaata paketti kahele SIIT.

 


 

 

Uinak mesilasvoodil, Saaremoor
47.00 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .