Allahindlus!

Hüdrosool põdrakanep 50 ml, HUMI

11.80 

Põdrakanepit on peetud 99 haiguse ravijaks. Põdrakanepil on leitud rahustavat, valuvaigistavat, vereringet stimuleerivat ja krampe peletavat toimet. Põdrakanepi hüdrosool on suurepärane nahatoonik, millel on leitud vananemist aeglustavat toimet. Selles leiduvad polüfenoolid aitavad ära hoida päikesepõletuse järgselt tekkivat nahapunetust.

Kanna nahale enne päikese kätte minekut, rannas olles ning ka peale rannapäeva naha niisutamiseks ja kuumava naha jahutamiseks. Ei blokeeri UV kiiri ega D-vitamiini moodustumist kehas. Juba vanasti osati põdrakanepit kasutada haavade ravis. Tänapäeva teadus avastab tema kootavaid, niisutavaid ja antioksüdantseid omadusi, mis haavade paranemisele kaasa aitavad. Kindlaks on tehtud ka suur A ja C vitamiini sisaldus. Abi on saanud rosaatsea ja ekseemiga kimpus olijad.

Tema aroomiteraapiline mõju on meelirahustav ja und soodustav. Energeetilisel tasandil aitab peale kehalist šokki taas kehaga sõbruneda.

50 ml

294 €/l

 

1 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0243830000004 Kategooriad: , , , , , ,

Kirjeldus

Hüdrosoolid ehk lilleveed on taimede aurdestillatsioonil saadud toitaineterikkad veed, mis niisutavad, toidavad ja kirgastavad nahka ning hoolitsevad juuste eest. Nahka ja juukseid hellitatakse mineraalainete, antioksüdantide ja muude taime rakuveega hüdrosooli jõudvate bioaktiivsete toimeainetega.

Humil on rõõm ülal hoida tuhandeid aastaid vana käsitöö oskust ja valmistada oma hüdrosoole täiesti traditsioonilisel viisil, kasutades looduspuhtaid taimi ja allikavett Saaremaa lääneservalt.

Kasutamine

Keha ja näonaha niisutamiseks – pihusta 20 cm kauguselt otse puhtale nahale. Naha toniseerimisel kasuta enne nahaga sobiva baasõli peale kandmist. Sobib suurepäraselt savimaskis vee asemel. Naha puhastamiseks kanna vatitupsule ja eemalda õrnalt mustus. Pihusta värskelt pestud juustele, teeb juuksed kergelt kammitavaks ja toidab peanahka. Rahustab ärritunud nahka. Hüdrosooliga võid puhastada ka ruumiõhku ja luua sobiva energeetika enda ümber. Teraapiliseks toimeks väga hea lisada vanniveele või auruvannile.

Koostisosad

100% puhas destillaat

Säilitamine

Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult ja võimalikult ühtlasel temperatuuril.


 

 

Hüdrosool põdrakanep 50 ml, HUMI
11.80