Veski napsude degustatsioon

KIRJELDUS

Veski keldrikorrusel on ametlik napsu tootmine. Veskil on hetkel 10 erinevat marjanapsu, mis toodetud kohalikest marjadest. Kõik on eranditult puhtad kohalike marjade maitsed: rabarber, astelpaju, kirss, vaarikas, maasikas, pohl, mustikas, mustsõstar, alõtsa, aroonia. Napsu degustatsioonil räägibki peremees Kaupo oma napsutootmisest ja tutvustab iga marja, tema erilisi tervendavaid omadusi ja iseloomulikke maitsenüansse. Kaupo degustatsioon on väga arendav, aga samas ka kindlasti humoorikas. Degustatsioonilt tulles on tavaliselt iga külaline rõõmsam kui enne 🙂

Grete ja Kaupo Pastak on Veski omanikud aastast 2020. Nad korraldavad Veski igapäevast tööd ning vahest näeb neid ka teeninduses või majast rääkimas. Samuti toodavad nad maja keldrikorrusel erinevaid napse. Peremees Kaupo ise käsitsi valmistab, kleebib silte ja paneb korke pudelile. Ja kui ta on majas olemas, siis saab talle alati külla minna.

KESTVUS

Kaupo on teinud degustatsioone vastavalt soovidele: 0,5h -2h . Aga gruppidele pakume pigem 0,5h (5 napsu) ja 1h (10napsu).

KELLELE

Ettetellimisega min 5 kuni max 20 inimest.

Suuremale grupile (ca 60 inimest) saab teha degustatsiooni kaminasaalis.

Napsude tootmist saab tulla vaatama ka individuaalkülastaja. Kui Kaupo ise kohal on, jutustab ta hea meelega napsudest kõigile.

HIND

5 napsu degust 5€/in, 10 napsu degust 10€/in

Kontaktinfo

veski@saaremaaveski.ee / https://saaremaaveski.ee/
+372 45 33 776 (restorani telefon); +372 50 60 481 (Grete Pastak)

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00