Selle sui hitid ja uued tulijad!

Kindlasti oled vähemalt korra elus seisnud mõne poeriiuli ees, kulm tusaselt kortsus, teadmata mida sealt nüüd täpselt korvi poetada. Selleks, et vähemalt EHTNE poes riiuleid tusaselt põrnitsema ei peaks, toome So ette 2022 suve kõikse popimad tooted!
Nii tead täpselt, mida siit saarelt kaasa võtta, kingikotti pista või külakostiks haarata!

Rüüpeks

Ei kesvamärjukesest kui ühest traditsioonilisest suvisest seltsilisest saa üle ega ümber. Sel suvel on kahtlemata kõige popimaks osutunud tummine ja öite mehine Pihtla Õlleköögi Viikingi Karje. Eks ole me küll ja veel näinud neid imestusest suuri silmi kui teatame, et kraade on sel rüüpel tervelt 10,5. Kelle keel aga nii kange kraami järele ei limpsa, siis Pihtla õlu sobib küll pea igaks puhuks pihku või lauale. Parajalt magus, mahe ja õrna kadakase noodiga arhailine õlu on täpselt midagi sellist, mida ka sõbrale suveniiriks saarelt kaasa haarata.

Uus suvine alkoholivaba tulija on meil ka – Wöseli Switchel. Sellega on nüüd täpselt säherdune lugu, et jaole saamiseks tuleb olla õigel ajal õiges kohas. Näib, et suiste rüübete maastikult oli just täpselt miski selline kihisev vaarika-ingveri-astelpaju jook puudu, mis nüüd nii saarel kui mandril laineid lööb. Igatahes – kui lõpuks seda saada õnnestub, siis tarvitada jahutatult ohtra jääga!

Aga egas Wösel ainult Switcheliga piirdunud. Vahetult enne Ameerika juurtega vahujooki tuli neil välja üks suvehõnguline maasikpunane rabarberi-vaarika virgin mojito SHRUB. Kes veel SHRUB-i joogipõhjadega kokku pole puutunud, siis seda rüübet tasub segada külma mullivee ja jääga. Lisa peale veel mõni värske piparmündileht ja naudi suvist maitserännakut.

Kõhutäiteks

Kõhutäiteks soovitame aga ahjusooja magusat Muhu leiba koos hõrgu Pähkla forelliga. Neid maitseid muidugi e-poest otsida ei tasu, sest kõikse parem on ikka värske kraam otse riiulilt. Kes veel ei tea, siis sooja leiba saab meitelt reeglina reedeti pärast lõunat.

E-poes on aga eriti suured hitid juba jupp aega olnud Ranna-Villa Šoti mägiveise konserv ja Karmeli tudraõli. Mahedad ja puhtad maitsed, kasulikud vitamiinid ja rikkalik kasutusviis – mida muud veel öelda!

Magusate suutäite eest hoolitseb Saare Leib oma krõbedate pitsküpsiste ja mahedamaitselise leiva-pähklibesee maiustustega. Õhkamapanevalt hea amps kohvi kõrvale või piknikutekile sõpradega nosimiseks! Nendega kipub muidugi just sedamoodi jama olevat, et kui sööma hakkad, siis enam ei raatsigi väga teistega jagada. Või äkki on ainult meitel ensedistsipliiniga kehvad lood? Kui julged, proovi järele!

Kingitusena on aga vaat et pea kohustuslik pista pakki ka MoMari kadakamarmelaad tumedas šokolaadis. Ehe saare maik, mis küll kedagi külmaks ei jäta.

Silmailuks

Praktilise väärtusega silmailu pakuvad aga kõiksugu erinevad kadakapuidust võinoad, kuumaalused, magnetid, võtmehoidjad ja oi kui palju muud. Eks ole ju kadakas üks saare põliseid sümboleid, mis räägib omaette lugu siinkandi sitkest rahvast ja imeilusast loodusest. Kui aga tahaks hoopis garderoobi värskendada, tõmba selga üks Keskküla Kunstitalu maalitud pluus või varba otsa lillelised kalossid!

Suurima valiku uusi tulijaid ja põnevaid tooteid leiad muidugi EHTNE esinduspoest Auriga kaubanduskeskuses, aga kui Saaremaale reisiks aega ei jagu, siis tee oma tellimus mugavalt meite e-poest!

Ehtne Saaremaa esinduspood
Saaremaa, Auriga Keskus, I korrus
Tel. +372 5883 4799
pood@ehtne.ee
FB: Ehtne Saaremaa
Instagram: @ehtnesaaremaa

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00