EHTNE Kingilaat 1.november kuni 31.detsember

Mis see Ehtne Kingilaat seal Auriga Kaubanduskeskuses on nüüd terve november ja detsember?

Ütleme kohe ära, et üle keskuse me laiutama ei hakka ning toimetame ikka rahumeeli oma uues ja avaras ruumis. Kuigi tegelikult, mitte ainult, sest nii kuidas olukord võimaldab, kutsume tootjad endid kohapeale, et nad saaksid ise kõik ausalt ära rääkida teile, maitsta ja katsutada lasta. See kõik toimub tavaliselt kohe meie ukse kõrval aatriumis, et sees jääks ikka ruumi ja õhku mõnusaks uurimiseks-uitamiseks.

Teine tähtis osa sellest kingilaadast on, et peaaegu IGA PÄEV tuleb juurde mõni uus söödav ning mittesöödav saaremaine toode või kinkepakk, mis paneb meite kõigi silmad särama.Sellega seoses, kes veel kursis polnud, siis nüüd saab nii teha, et tuled paned kohapeal ise oma kingi kokku!Meil mitu eri suurusega kinkekarpi, kus seda mõnusat puru ka sees, mis hiljem hea tulehakatiseks panna. Ühtlasi takistab see toodetel üksteist karbis nügimast ning laseb neil seal turvaliselt pikutada.

Kolmas tähtis teade on kõikidele nendele, kes ei taha detsembris ummisjalu ringi tormata ja kinke valida, aga e-poodidest mitte lugu ei pea…

Nimelt, terve novembrikuu on kell 19.00-20.00 poes kohapeal “TUND ÖNNE”! See tähendab seda, et viimne kui üks täishinnaga toode on sel önnetunnil -10% soodsam. Mõelge vaid ise – parklas on palju ruumi, keegi ei ela seljas, keskuse muusika kõlab vaid Sinule, Ehtne Saaremaa perenaine (PiretSirliMaia) on pühendunud personaalselt Sulle ja Su kingisoovidele. Valikut juba jagub, sest maailmas mitte kuskil pole nii palju Saaremaa ja Muhu tooteid koos, kui meil Ehtne Saaremaas. Mitte paha mõte, eks?

Muideks, kellel soov isadepäevaks midagi tõeliselt erilist soetada, siis 8.novembrini saab Tõnni talu erinevaid nahast ja puidust käsitöötooteid -20% soodsamalt. Nõnda kena valik näiteks nahast prillitoose. Vaata lähemalt siit.

Aga veel nendest esitlustest ja kohtumistest tootjatega…

Näiteks on juba teada, et 6.novembril alates 16.30 on kohal kohvik NÖGES. Nemad tulevad Pihtlast, kaasas vaid eriti värsked ja hõrgud pagaritooted ning roosuhkruga maasikamoos. Nendele tuleb seltsi ka vahva käsitööline Nöörikiri uhkete kikilipsude ja põlledega – mõistagi mõeldes isadele, kes ei pelga ise põlle ette panna või siis piduõhtuks kikilipsu sirge sättida. Kes nüüd mõtles, et reede õhtul üldse ei jõua ei saiale-leivale ega kikilipsule, siis ei maksa sellest heituda, sest kohvik NÖGES magab ööune Pihtlas ära ning on laupäeval hommikul kell 10.30 taas värske kraamiga platsis.

Millised tootjad ning tooted veel tutvustamisele tulevad, selle infoga saad kõige paremini end kursis hoida läbi meie Facebook’i lehe “Ehtne Saaremaa”.

Üha rohkem tooteid jõuavad kenasti ka e-poodi ning kui tead kedagi, kes kindlasti peab saaremaisest kraamist lugu ning soovib oma lähedasi, kolleege või iseennast nendega rõõmustada, siis jaga temaga ka https://pood.ehtne.ee/ linki.Suurima valiku ja parimad kingiideed leiad aga kohapealt. Kui saame Sulle heade mõtetega abiks olla, kirjuta julgesti kas pood@ehtne.ee või susan@ehtne.ee

Saaremaal näeme!EHTNE Saaremaa 
Auriga Kaubanduskeskuse I korrusel
E-L 10.00-20.00, P 10.00-18.00
Tel.: 5883 4799
E-post: pood@ehtne.ee
Facebook: Ehtne Saaremaa
Instagram: @ehtnesaaremaa

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00