7 joogisoovitust aastavahetuseks

Aasta viimastel päevadel on kena võtta aega, et möödunut muhedalt meenutada ning uut saabuvat rõõmuga tervitada.
Me oleme siinmail seda meelt, et oli see 2020.aasta, mis oli – saadame ta pidulikult oma teed!

Õnneks on Saaremaa tootjad lisaks kõigele muule ka väga osavad joogimeistrid.

Toome Sinuni mõned joogisoovitused:

 • Wösel Vinegar shrubi kokteil. Võta 50 ml ingveri-mee-sidruni shrubi, lisa 250-300 ml mulliga vett. Kui soovid kraadiga kokteili, lisa 4 cl kvaliteetset džinni* (soovitame Lahhentagge Ösel Dry Gin’i). Naudi jääga!
  Retsept (ja postituse avapilt): Wösel Vinegar
 • Lahhentagge alkoholivaba džinn “Flâneur” kuusevõrsesiirupiga. Lisa pokaali purustatud jää, 2 cl Ideafarmi kuusevõrsesiirupit, 8 cl “Flâneur’i”. Sega kergelt läbi ning pikenda 12 cl jagu “Kuusk ja Kardemon”  toonikuga
 • Retsept: Roomassaare Kohvik
 • Lahhentagge alkoholivaba džinn “Flâneuse” Pärnu suvega. “Flâneur’ile” tuli hiljuti seltsi ka naissoost uitaja. “Flâneuse” on aromaatsem ning magusam. Maitselt mandline ja kergelt vürtsikas.
  Kokteili valmistamiseks lisa klaasi mõned jääkuubikud, 4-8 cl “Flâneuse’i” ning pikendamiseks  “Pärnu suvi” toonikut.
  Retsept: Lahhentagge pererahvas
 • Maheõunamahlast vahujoogid “Rabarber-Kuusk” või “Öun-Kadakas”. Pidupäeva mull ei pea alati alkoholiga olema. Öun Drinks on loonud nii suurtele kui väikestele peene mulliga ning aromaatsed vahujoogid. Valikus on nii hapukas-magus rabarber-kuusk (Parim Mahejook 2020) kui ka särtsakama mekiga õun-kadakas vahujook.
 • SISEKÕNE. Pihtla Õlleköögi pruulmeistrid on aastalõpu mõtisklusteks loonud ühe siidise ja pehme porteri*. Õlu on laagerdunud vaniljekaunadel ning Vana Tallinna likööris seisnud tammelaastudel. Soovituslik serveerimistemperatuur kuni 18°C.
 • Angervaks & Kadakas toonikuga. Alkoholivaba angervaksa-kadaka naps on magusalt aromaatne, kergelt kadakane jook, mida tasub proovida rohke jää ning veidi mõrumaitselisema toonikuga. Tooniku asemel võib jooki pikendada ka kuiva vahuveiniga*.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Ehtne Saaremaa Auriga keskuse esinduspood on 31.detsembril avatud kuni 18.00, 1. jaanuaril on kogu keskus suletud. Meie soovime sulle maitsvat ning meeleolukat aastalõppu!

EHTNE Saaremaa pood
Auriga Kaubanduskeskuse I korrusel
E-L 10.00-20.00, P 10.00-18.00
31.12 avatud 10-18,
 01.01.2021 SULETUD
Tel.: 5883 4799
E-post: pood@ehtne.ee
Facebook: Ehtne Saaremaa
Instagram: @ehtnesaaremaa

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00