Boost Yourself sügiskampaania

Tuulistele ja külmadele ilmadele vastu minnes tasub oma menüüvalik eriti hoolega üle vaadata.
Saaremaa tervisesegude tootja Boost Yourself toob EHTNE Saaremaa fännideni 01.-24. oktoober 6 toodet turgutavate kampaaniahindadega.

Kui hoolid oma liigeste liikuvusest ning naha tervislikust väljanägemisest, on just kollageeniga tervisesegud väekad täiendused su igapäevasele menüüle.

Kollageen moodustab suurema osa meie naha, liigeste ja kõõluste kudedes olevast valkudest, mistõttu on nii nende näiline kui tunnetuslik tervis otseselt seotud antud valgu piisava sisaldusega meie kehas. Kollageeni tootmine kehas väheneb alates 25. eluaastast, mistõttu tekib sellest elutähtsast valgust puudujääk, mida saab leevendada vaid suurenenud kollageeni kogustega toidulaual või toidulisanditega.

Kui armastad kodumaiste marjade väge, vali vaarikamaitseline segu “You are beautiful” või musta sõstra maitseline segu MSM-ga. MSM on looduslik vesilahustuv orgaaniline väävliühend, mis on organismile abiks sidekoe, naha ja juuste moodustumisel.

Oled kuumade jookide, eriti kohvi sõber? Kollageenisegud kaarobi ja kaneeliga täiustavad kohvielamust. Kaarob ehk jaanikaun annab kergelt šokolaadist maitset, tseiloni kaneel õrna vürtsikust. Mugav lahendus kohe hommikul päevane vajalik kollageenikogus kohvitassist kätte saada!

Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja kergema enesetunde jaoks tee valik “Immunity” ja “Greens” Tasakaal tervisesegude seast.

“Immunity” segus kostitavad sind külluslikult C-vitamiiniga kodumaine aroonia ja ebaküdoonia, kellel seltsiks eksootilisemad väekad kaaslased. Kogu perele mõeldud tervisesegu annab mõnusa särtsu terveks päevaks!

Rammusad ja liharohked toidud panevad kogu meie seedimise suure koormuse alla, muudavad uniseks ja laisaks. Klaasitäie rohelist tervist leiad aga 13 loodusliku vitamiini ja mineraaliga “Greens” Tasakaal segust. Erilist rammu annavad magneesium ja raud, keha happelisust aitab tasakaalustada kõrge tsingisisaldus.

Tutvu Boost Yourself kampaaniahindadega siin.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00