Toidulisand “Silmad & Nägemine” 100 ml, Korilane

25.70 

Metsmustikaekstrakt on oluline silmavitamiinide ja antioksüdantide allikas, mis aitab säilitada silmade head tervist. Tihtipeale võib silmade limaskestale tekkida punetus, lõhkeda silma kapillaarid, tekkida tunne nagu oleks liivaterad silmades ja valu kulmukaartes. Puhas mustikaekstrakt on parim looduslik abivahend silmadele leevendades ülepingutusvaevusi ja ergutades võrkkesta verevarustust.

Ent mustikate kasulik mõju ulatub kaugemalegi kui ainult silmad ja nägemine. Mustikaekstrakt on ka suurepärane tugi seedimisele ja selles sisalduvad antotsüaniinid (looduslikud pigmentained) aitavad kaasa südame-ja veresoonkonna tervisele.

100 ml

257 €/l

1 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4745011000170 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Mustikaekstraktis on ka palju mangaani, mis omakorda tugevdab luid ning aitab kaitsta keha oksüdatiivse stressi eest. See tähendab, et keha võitleb vabade radikaalide vastu, mis võivad kahjustada organismis kudesid, soodustades erinevate haiguste teket (nt südame-veresoonkonnahaigused, Alzheimeri tõbi, dementsus, vähkkasvajad, autoimmuunsed haigused) ja vananemisprotsessi.

Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Ekstrakt on gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda värv-ega säilitusaineid.

Kasutamine

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse suhu ning tarbi 2x päevas enne sööki (30min-1h enne söömist). NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamine

Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4-10C (näiteks külmkapis).

Koostisosad

Silmad & Nägemine sisaldab mustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti.

Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad.

Toidulisand “Silmad & Nägemine” 100 ml, Korilane
25.70 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .