Toidulisand metsmustika ekstrakt lastele 50 ml, Korilane

17.15 

Korilase metsmustika ekstrakt on suurepärane looduslik abivahend tugevdamaks ja hoidmaks laste head üldist tervist. Metsmustika ekstraktis on hulk olulisi antotsüaniine, mis on looduslikud pigmentaineid ja mis on väga kasulikud antioksüdandid. Antioksüdandid võitlevad vabade radikaalide vastu, et ka kõige pisemad püsiksid parima tervise juures.

50 ml

343 €/l

3 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4745011000187 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Metsmustika ekstrakt aitab säilitada laste head silmanägemist. Teadagi veedavad lapsed üha rohkem aega ekraanide ees, mistõttu on oluline sellele tähelepanu pöörata ja teha ennetavaid samme.

Metsmustikad samuti aitavad tagada bakteriaalse tasakaalu kõhus ja toetavad laste seedimist.

Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Ekstrakt on gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda värv-ega säilitusaineid.

Kasutamine

Tilguta 1 terve pipetitäis (20 tilka / 1ml) lapsele suhu 2x päevas hommikul ja õhtul soovitatavalt enne söömist. Loksuta pudelit enne tarvitamist.

Alates .eluaastast.
NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamine

Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas soovitataval temperatuuril 4-10C (näiteks külmkapis).

Koostisosad

Metsmustika ekstrakt lastele sisaldab mustika (Vaccinium myrtillus) ekstrakti.

Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad.

Toidulisand metsmustika ekstrakt lastele 50 ml, Korilane
17.15 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .