Toidulisand “Luud & sidekude” 100 ml, Korilane

21.95 

Pohlaekstrakt on õige valik, kui soovid toetada ja hoida oma luude parimat tervist. Mida vanemaks me saame seda hapramaks ning nõrgemaks jäävad ka meie luud. Seetõttu suureneb kõrgemas eas ka luumurdude risk. Luustik on meie keha tugiraamistik ning selle eest me peame hoolt kandma. Korilase pohlaekstrakt sisaldab eelkõige looduslikku mangaani, mis aitab hoida meie luid normaalsena ja aitab kaasa ka sidekoe normaalsele moodustumisele.

100 ml

219,5 €/l

2 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4745010238109 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kodumaist pohla võib leida looduslikult nii metsades kui soodes kõikjal üle Eesti. Samuti võib meie punast võlumarja kutsuda ka supertoiduks, kuna tal on mitmeid kasutegureid meie organismile. Nagu paljud teised marjad, on ka pohlad rikkad taimsete ühendite – antotsüaniinide ja flavonoidide – poolest. Antotsüaniine peetakse eelkõige tugevateks antioksüdantideks, millel on võime kehas siduda ja neutraliseerida vabu radikaale.

Pohlaekstrakt sisaldab mangaani (10 ml päevases annuses 1 mg / 37% NRV), mis aitab hoida luid normaalsena ning aitab sidekoe normaalsele moodustamisele. Lisaks aitab mangaan kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab kaitsa rakke oksüdatiivse stressi eest.

Mangaan:

  • Aitab kaasa normaalsele energiavahetele.
  • Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Toode sisaldab 100 ml ekstrakti. Toode on sertifitseeritult mahe, sisaldab laboratoorselt kinnitatud antioksüdante, vitamiine ja mineraale ning omab Eesti Põllumajandus-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust. Tootmisel on järgitud HACCP põhimõtteid.

Kasutamine

Võta 1 teelusikatäis (5ml) ekstrakti otse sisse või lisa jogurtile, smuutile ja tarbi 2x päevas. Loksusta enne tarvitamist.

NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha läbi vähemalt ühe tervisekuuri, mis sisaldab 2 ekstraktipudelit. Tervisekuuri soovitame korrata 4-6 korda aastas vastavalt enesetundele. Soovi korral võib ekstrakti tarvitada ka igakuiselt.

Säilitamine

Avatud pudelit hoia pimedas ja jahedas temperatuuril 4°C-10°C (külmkapis). Avatud pudel säilib külmkapis 30 päeva.

Koostisosad

Luud & Sidekude sisaldab pohla (Vaccinium vitisidaea) ekstrakti. Kõik koostisosad on sertifitseeritult mahedad. Korilane tegevus on kooskõlas kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevate juhistega.

Toidulisand “Luud & sidekude” 100 ml, Korilane
21.95 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .