Tervislikud metsmustika krõpsud 50 g (mahe), Korilane

4.30 

Metsmustika krõpsud on parim tervislik vahepala kogu perele. Need on käsitööna valminud, mõnusalt krõmpsuvad, täielikult mahedad ja tõesti imemaitsvad. Krõpsud on valminud ekstraheerimise protsessist üle jäänud mustikamassist, kuhu on lisatud veel kookoshelbeid ning kergeks magustamiseks mett.

50 g

86 €/kg

3 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4745010238901 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Metsmustikas aitab säilitada silmade head tervist ning aitab kaasa normaalsele nägemisele läbi antioksüdatiivse toime. Lisaks aitab metsmustikas stabiliseerida kollageeni moodustamist silmades. Tervislikud metsmustika krõpsud sisaldavad ka rohkelt kiudaineid, mis mängivad olulist rolli meie seedimises. Kiudaineid hoiavad meie seedimise korras ning aitavad säilitada normaalkaalu.

Kuidas sündisid metsmustika krõpsud? Korilane pere soovib olla oma igapäevases tegevuses võimalikult keskkonnasõbralik, sh ka jäätmevaba. Metsmustika ekstrakti valmistades jäi ekstraheerimise etapis järele mustikamass, mida oleks olnud patt lihtsalt ära visata. Leiti, et kui lisada sellele veidike mett, kookoshelbeid ning seejärel ahju panna, valmivad neist isuäratavad krõpsud. Tänu soovile olla vastutustundlik tooraine valmistamisel ning vähendada koormust, mida kannab meie keskkond tänu suurtele jäätmekogustele, valmis Korilane pisikeses tehases miskit imelist ja tervislikku.

See on südamega valmistatud toode otse Saaremaalt. Toode on sertifitseeritult mahe ning omab Eesti Veterinaar-ja Toiduameti poolt EE-ÖKO-03 märgistust.
Toode on gluteenivaba, sobib laktoositalumatule, ei sisalda alkoholi, sünteetilisi aineid, värvaineid ega säilitusaineid.

Kasutamine

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Koostisosad

Tervislikud metsmustika krõpsud sisaldavad metsmustikamarja (Vaccinium myrtillus) ekstraheerimisjääki*, mett* ja kookoshelbeid*.
*Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Tervislikud metsmustika krõpsud 50 g (mahe), Korilane
4.30