Seedimine+ 30 kapslit, Korilane

28.00 

Seedimine+ on Sinu uhiuus parima seedimise toetaja, mis on välja arendatud koostöös Eesti teadlastega! Seedimine+ on innovaatiline toidulisand, mille sünergistliku toime tagavad lutserniekstrakti bioaktiivsed ühendid ja probiootiliste omadustega piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®, mis on patenteeritud ja kliiniliselt tõendatud BioCC teadlaste poolt.  Lutserniekstrakt varustab inimorganismi vitamiinide ja mineraalainetega selle normaalseks funktsioneerimiseks. Probiootiline piimhappebakter omab pikaajalist toimet ja aitab kaasa soolestiku mikrobioota tasakaalu säilitamisele, mis omakorda mõjutab positiivselt inimese tervist ja heaolu.

30 kapslit

5 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4745010238208 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Seedimine+ sisaldab 5 miljardit elusat inimese organismile omast piimahappebakterit Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®, mis omavad pikaajalist toimet ja aitavad kaasa seedetrakti mikrobioota tasakaalu taastamisele ja säilitamisele.

Kasutamine

Soovituslik päevane annus on 1 kapsel päevas. Kapsleid võib tarvitada nii korraga, eraldi, enne või pärast sööki – Teie valik! Kapslikest on vastupidav maohappesusele ning kapsel avaldub peensooles, kus toimub kõige efektiivsem toitainete imendumine.

Soovituslikku kogust mitte ületada.

NB! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Sobilik lastele alates 10. eluaastast.

Säilitamine

Toatemperatuuril, kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Koostisosad

Seedimine+ sisaldab: külmkuivatatud lutserniekstrakt (Medicago sativa), maltodekstriin, piimhappebakter L. plantarum INDUCIA®, tsink (tsinkglükonaat), foolhape (pteroüül-monoglutamiinhape), kapsel: glaseeraine E464.

Toidulisandit Seedimine+ võivad tarvitada ka inimesed, kel esineb laktoosi- ja/või gluteenitalumatus. Toidulisand ei sisalda piima ega piimapõhiseid toorained (sh laktoosi) ega ka gluteeni sisaldavaid tooraineid.

Seedimine+ 30 kapslit, Korilane
28.00 

Alates 45 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .