Puhka suvel Muhus!

Sale!

129.00 65.00

Just praegu on meie ühiseks eesmärgiks hoida elu saartel. Vanatoa Taluhotell, Muhu Muuseum, Saaremaa I Veinitehas (Idea Farm) ja Muhu käsitööselts Oad ja Eed on ühendanud üheks eripakkumiseks jõud, et pakkuda Teile tõelist ja kenat suvist saarepuhkust:

Tagasi poodi
Kategooriad: , ,

Pärast pingelist kevadet saame pakkuda Teile suvist lõõgastust ja naudingut idüllilisel Muhu saarel. Et ka naabrid oleksid rõõmsad, oleme kutsunud kampa Saaremaa I Veinitehase, mille uskumatult huvitavaid veinielamusi saate degusteerida Vanatoa Taluhotellist 15-minutilise autosõidu kaugusel Idea Farmis.

Meie sooviks on pakkuda Teile just seda tõelist saareilu!

Et saada hea kujutlus Muhu loodusest, inimestest ja traditsioonidest, siis kutsume Teid külastama Muhu Muuseumit. Lisaks käsitöö ekspositsioonile muuseumis kutsume teid ka ostlema Muhu Keskuses asuvasse käsitööpoodi, kuhu kaasa anname Teile 5€ väärtuses kinkekaardi Muhu ostudeks.

Vanatoa Taluhotellis saad nautida kõigi mugavustega idüllilises hotellitoas kenat Muhu elu. Koguvas ja selle lähiümbruses ringiuitamiseks pakume tasuta jalgrataste kasutamise võimalust, matkakaarti ja räägime Sulle juurde parimatest vaatamisväärsustest, mida külastada.

Lisateenusena on võimalik eelbroneerides nautida ka meie taluspaa massaaže ja kehahoolitsusi ning osta meelepärast hotelli restoranist.

Broneerimine

Broneeringuid ootame juuni- september 2020 vabade majutuskohtade olemasolul.

Info ja broneerimine meiliaadressil info@vanatoa.ee

Müügitingimused

1. Ehtne Saaremaa e-pood on voucherimüügi vahendaja.
2. Kinkekaart/ voucher edastatakse Teie poolt sisestatud meiliaadressile pdf-formaadis.
3. Kinkekaart/ voucher kehtib kuni 30. september 2020.
4. Kinkekaart/ voucher on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib konkreetse eripaketi broneerimiseks.
5. Kinkekaart/ voucher ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kaardi või sellel oleva seerianumbri esmakordselt Vanatoa Taluhotellile enne kehtivusaja lõppemist.
6. Kinkekaart/ voucher ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav.
7. Broneeringuid haldab Vanatoa Taluhotell (Vanatoa Turismitalu OÜ)
8. Broneeringuid kinkekaardi/voucheri alusel võetakse vastu vabade majutuskohtade olemasolul.
9. Kõikide küsimuste korral palume pöörduda otse teenusepakkuja Vanatoa Taluhotelli poole meiliaadressil info@vanatoa.ee
10. Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Vanatoa Taluhotell.
11. Kinkekaardi/ voucheri säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle alates kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi/voucheri ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart/ voucher muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei
tagastata, hüvitata ega vahetata.

 


 

 

Telli

Liitu meie uudiskirjaga

Soovid köige selle ehedaga kontaktis olla ja köikse värskemaid uudiseid otse meilile saada? Pole muud lihtsamat, kui jäta siia oma e-mail ja oledki hops uudiskirjalistis.

Saaremaa Ehtne Toode. Ehtne märgis ja Saaremaa toit