Pihtla õlle kinkepakk 6*330ml, Pihtla Õlleköök

16.70 

Pihtla Õlleköögi kinkepakis on 6 eri ilme ja mekiga saaremaiselt kenasti vahutavat õlut.

Leiad selle seest järgmised hääd joogid:

“Viljapuna”
“Klienditugi”
“Okas Kurku”
“Nurutuul”
“Ingveriõlu”
“Kolm Venda”

6*330 ml

8.74 €/liiter

Laost otsas

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0212940000006 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

 Loe lähemalt, mis tüüpi jookidega on tegu.

“Viljapuna” on saare naiste lemmik, irish red ale õlu. See viljaselt magusa ja karamellise mekiga õlu sobib imehästi ühe kena söömaaja kõrvale. Kutsuv ja meelitav on ka Viljapuna sügavpunane värvus ning tema pudeli kaunis punane välimus.

“Okas Kurku” ei ole oma olemuselt mitte midagi nii hirmsat nagu nimi öelda tahaks – ühtegi kuuseokast su kurku sellest pudelist ei kuku. Tegemist on spruce ale ehk saaremaiste kuusekasvudega humalase mekiga õlu.

Ingveriõlu” ehk ginger ale on üks tõeliselt õhetav suutäis, aga silmale oi-kui-ilus vaatepilt oma kollaka värvusega ja säravvalge tugeva vahuga. Sellest pudelist leiad sa kelmikas koosluses nii vürtsika ingveri, särtsaka sidruni kui magusa saaremaise mee. Ingverit on tunda täpselt parajalt, ülemäära jõuline ta pole.

“Kolm Venda” on india pale ale kirka ja tumedapoolselt kuldse värviga õlu. See vahutav saaremaine jook on kerge kehaga tsitruseline IPA, mõnusalt värske ja puuviljase mekiga. Aroom greibine ja männivaigune, mahlane ja karge. Üks kena kerge joogiõlu.

“Klienditugi” on üks kena vanakooli IPA tüüpi õlu, kus mõrk mekk läheb üle millekski hapukaks, pihlakaseks ja kibuvitsaliseks. Maitseelamuse püant on magus ja karamelline. Selle joogi märksõnadeks õllesõpradele on Mosaic ja Amarillo humalatest tulenevad troopilised, puuviljased ja mahlased noodid.

Nurutuulest” leiab kohe mitut-setut eri sorti mekke, sest seal saavad kokku odra- ja nisulinnased, must pipar, kardemoniseemned ja mõrumagus apelsinikoor. See õlu on värvilt kirkalt punakas-kuldne, maitse hapukas-vürtsikas, aga see eest leebe. Nurutuul passib hästi mõne kena söögi kõrvale.

 


 

 

Kinnita oma vanus
Oled sa täisealine?

Alates 35 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .