Muhu õlu 6-pakk 6*330ml, Mohn

16.00 

6-pakist leiad järgmised lemmikõlled:

Jääräim
Lõkits
Nänn
Püerpäits
Täitsamees
Tüdrik

6*330 ml

2.53 €/liiter

 

Laost otsas

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0223540000006 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Jääräim on peaaegu sama nagu kuldnokk. Kuulutab kevadet ja rõõmustab inimesi. Karamellise aroomiga keskmise kehaga ja magus-mõrkjas maitsega, mis on hapuka alatooniga, turbane, kanarbikune. Sobib koos praetud räimedega.

Serveerimistemperatuur +7…+10°C
alc 5.4% IBU 16

Lõkits on kergelt suitsune, mahe punane ōlu. Aroom on üsna tugevalt suitsune, seejärel tuleb esile pehme hapukas-magus marjane põhi. Mekk on kergema kehaga mõrkjas-hapukas ja värskendav. Sobib suitsulihaga.

Serveerimistemperatuur +10…+13°C
alc 4.6% IBU 28

Nänn on veidi kergema kehaga ja hapukas ning kergelt kohvine tume õlu. Aroom on magus, kohvise ja šokolaadise vinega. Lõppmaitses tuleb esile kadakane mõrkjus ning hapukas-vürtsikas šokolaadi ja röstpähkli noot. Sobib koos šokolaaditrühvliga.

Serveerimistemperatuur +10…+13°C
alc 5.8% IBU 43

Täitsamees on kirbe, tugevalt humalase maitsega kadakane hele ale ōlu. Aroom on mõnus ja maitse kadakane mõrkjas-kirbe, millele lisab pehmust karamelline magusus. Sobib mooritud metssealihaga.

Serveerimistemperatuur +10…+13°C
alc 5% IBU 40

Tüdrik… Belgia Kuningriik, Albert Uustulnd ja Muhu õlu. Mis või kes neid ühendab? Vihjeks–tal on kirsipunased huuled ja peen maitse. Tema sisu on kullakarvaline ja kerge, kuid mitte kerglane ning aroom hõrk ja puuviljane.

See ei ole mingi daam-pildiraam vaid Muhu Tüdrik. Aroom on magusapoolne ja belgiapärane, saissoonilike nootidega. Keskmise kehaga, tugevalt karboniseerunud paletiga, magus-mõrkjas-vürtsikas-hapukas-kerge kirsiga õlu.

Serveerimistemperatuur +10…+13°C
alc 5.2% IBU 17

Püerpäits on maakeeli pöörane. Aroomis on selgelt tunda rukki hapukas põhitoon ja selle taga olev humalamõrudus. Keskmise kehaga ja mõrkjalt-magus. Vürtsikas IPA, mis on Ameerika humalate Eukanote ning Mosaic ning rukkilinnase pöörane kombo. Sobib koos vürtsiste toitudega.

Serveerimistemperatuur +10…+13°C
alc 5.6% IBU 65

 


 

 

Alates 35 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .