Kinkepakk juustule kolme moosiga 360 g, Epi talu

16.15 

Kinkepakk juustule kolme moosiga sisaldab astelpaju-, mustasõstra- ja punase sõstra moosi. See on tore kingitus ja maitsete paradiis ühele tõelisele juustusõbrale.

Nende hoole ja heaga, käsitsi valmistatud mooside hulgast leiab kena seltsilise nii pehmetele, poolkõvadele kui ka pikalt laagerdunud juustudele.

360 g

32.78 €/kg

5 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4742983011999 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Astelpaju juustumoos on kauni päikesekollase värvusega. Mõnusat koostööd ühe parajalt hapuka maitse loomiseks teevad nii C-vitamiinirohked astelpajumarjad, moosile siidisust lisav kõrvits kui ka särtsakas ingver.

See hoole ja heaga käsitsi valmistatud moos on kena seltsiline pehmetele juustudele – sobita neid kas mahedamaitselise prantsuse juustudega nagu Brie, Brie’st natuke kangema iseloomuga Camembertiga või too lauale hoopis üks soolakas kreeklane Feta.

Mustasõstra juustumoos lummab oma kena lillaka värvuse ja krehvtise mekiga. Koos mustsõstardega on oma koha juustude juurde sobimiseks leidnud ka veidike tšillit. Suud ta tuliseks teha ei jaksa, mustsõstar on ikkagi see vägev mari, mis maitseelamuse otsijale meelde jääb. 

See juustumoos sobib kenasti nii poolkõvade kui mahedamaitseliste juustudega nagu Edam ja Emmental. Kel soov natuke tugevamate maitseseikluste järgi, siis valigu moosile kaaslaseks Gouda.

Punasesõstra juustumoosil on nõnda kena punane värvus. Sõstratele seltsiliseks on lisatud ka sortsuke tšillit. Suud ta tuliseks teha ei jaksa, sõstar on ikkagi see vägev mari, mis maitseelamuse otsijale meelde jääb. 

See juustumoos sobib pikalt laagerdunud kõvajuustudega, millel iseloomu jagub nagu Gruyère, Romano ja Cheddar. Nende juustude ühisnimetajaks on mekilt kerge magusus, kohati pisut pähkline. Neid juuste võib ka veidi küpsetatuna serveerida – maitsed lähevad veel põnevamaks ja täidlasemaks.

Koostisosad

Moos juustule mustsõstra-tsilliga (mahe mustsõstar, tsilli, mahe roosuhkur, mahe õunaäädikas, joogivesi, mahe agar-agar)
Moos juustule astelpaju-ingveri (mahe  astelpaju toormahl, mahe kõrvits, ingver, joogivesi, mahe roosuhkur, mahe õunaäädikas, mahe agar-agar)
Moos juustule punase sõstra ja tugeva tšilliga (mahe  punase sõstra toormahl, tšilli, mahe roosuhkur, mahe õunaäädikas, joogivesi, mahe agar-agar

 

Säilitamine

Peale valmistamist säilib suletuna 1 aasta, parim enne etiketil.Peale avamist säilitada külmkapis max 1 kuu.

 


 

 

Kinkepakk juustule kolme moosiga 360 g, Epi talu
16.15 

Alates 35 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .