Kätepuhastussprei Bali Garden 100ml, HOIA Homespa

9.00 

Kätepuhastussprei Bali Garden on mõeldud käte puhastamiseks olukorras, kus käsi pole võimalik pesta.

Kätesprei on kõrge alkoholi sisaldusega (70%) ja aitab käed tõhusalt puhastada.

Bali Garden sprei sisaldab Frangipani eeterlikku õli, mis on antibakteriaalsete omadusetega ja annab tootele mõnusa Bali lilleaia lõhna.

100 ml

90 €/liiter

Laost otsas

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 4744738010776 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kätepuhastussprei Bali Garden on mõeldud käte puhastamiseks olukorras, kus käsi pole võimalik pesta. Bali Garden sprei sisaldab Frangipani eeterlikku õli, mis annab tootele mõnusa Bali lilleaia lõhna. Spreis sisalduvad glütseriin ja aaloe aitavad käsi kaitsta ja niisutada.

Kasutamine

Loksuta pudelit ja seejärel pihusta 2-3 pubatäit kätele, hõõru toodet korralikult nii kätel ja sõrmede vahel umbes 30 sekundit. Toodet võib julgelt kasutada ka peale käte pesemist. Sprei on mõeldud vaid välispidiseks kasutamiseks . Ära kasuta kahjustatud nahal.

Säilitamine

Hoia toodet otsese päikesevalguse eest ja temperatuuril alla +25 kraadi.

HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD:

Tegu on väga tuleohtliku vedeliku ja auruga. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Alcohol (70%), Aloe Barbadensis Leaf Water, Glycerol, Plumeria Alba Flower Oil, *Citral, *Citronellol, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Linalool, *Limonene, *Hydroxycitranellal, *Benzyl Alcohol, *Benzyl Salicylate
*Eeterlike õlide looduslikud komponendid. *Natural components of essential oils.

 

 

 

Alates 35 EUR ostude korral on tarne Sulle tasuta!
Kauba saatmise uuenenud tingimustega saad tutvuda https://pood.ehtne.ee/kauba-saatmine/ .