Epi talu hoidiste degusteerimine grupile

31.00 

Südamega valmistatud. Looduslikud ja tervislikud tooted. Hõrk maitseelamus.

Epi talus sünnivad südamega valmistatud ja looduslikult puhtad eripärased ketšupid, moosid ja taimeteed. Epi talu perenaine paneb purki vaid seda, mis talle, ta lastele ja lastelastele maitseb ning millesse ta ise tõeliselt usub.

Parimaks kingituseks on hõrk maitseelamus, mille loomisel on jälgitud looduslikkuse ja tervislikkuse põhimõtteid.

Hind (31 €) kehtib kuni 10-liikmelisele grupile.

Lisa soovinimekirja
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kuressaarest vaid 6 kilomeetri kaugusel asub vahva Muratsi küla, kust leiad Epi talu. Epi tallu on oodatud kõik magusate ja soolaste hoidiste sõbrad, kes peavad lugu kvaliteetset toorainest ning puhastest maitsetest.

Epi talus saab tutvuda toodetavate hoidistega ja neid degusteerida. Kohapeal on avatud kodukohvik, kus perenaine pakub ka suutäie soolast, midagi mõnusat magusat, taimeteed ning kohvi.

Kogu külastust viib läbi Epi talu perenaine ja hoidiste meister Inge.

Kõik tooted on valmistatud talus kohapeal. Toodetes kasutatakse võimalikult mahedat toorainet, mahe roosuhkrut, Himaalaja mäesoola. Perenaine arvestab meelsasti võimalike toidu erisoovidega, seda palun täpsustada külastuse broneerimisel.
Kohapeal on võimalus kõiki tooteid kaasa osta, sh pakendatud taimeteesid.

Broneerimine ja tingimused

– Külastusi viime läbi 01.06. – 15.09.
Talu on avatud E-P 10.00-18.00
– Külastuseks palume ette helistada telefonil 53481530 või teavitada meili teel inge.uulits@gmail.com
– Ehtne Saaremaa e-pood on voucherimüügi vahendaja.
– Broneeringuid haldab Epi talu, kõikide küsimuste korral pöörduda otse kas telefonil 53481530 või meili teel inge.uulits@gmail.com
– Kinkekaardi/ voucheri säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi/voucheri ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart/ voucher muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

 


 

 

Epi talu hoidiste degusteerimine grupile
31.00