Disainseep Naine, North Beauty

9.20 

North Beauty looduslikud käsitöö disainseebid koosnevad taimeõlidest ja glütseriinist. Sinu suurepärane iluliitlane!

Seebid sobivad kõikidele nahatüüpidele, nii rasusele, küpsele kui ka kuivale ja probleemsele (dermatiit ja ekseemid) nahale. See seep sobib ideaalselt kasutada rasuse naha, akne ja vistrike puhul.

1 tk

2 laos

Lisa soovinimekirja
Tootekood: 0242060000006 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Aitab puhastada, leevendada põletikulist nahka ja sulgeda poore. Enamus tooteid, mis on mõeldud rasu eemaldamiseks kipuvad nahka kuivatama, kuid seda ei juhtu glütseriini sisaldavate toodete puhul, mis hoiavad naha PH-d ja selle niisutust. Glütseriinseebid on abiks nahaprobleemide raviks. Aitab vältida naha kuivust, sügelust, punetust ning ketendust. Nahk jääb loomulikul viisil hüdreeritud ja seep ei ole naha jaoks agressiivne. Glütseriinseebiga oma nahka pestes on sinu nahk alati hoitud. Kombineeritud naha jaoks parim alternatiiv!

Glütseriinseep on naha jaoks suurepäraste omadustega. Taimse päritoluga rasvade kasutamine kaitseb nahka ega kuivata seda. See seep aitab säilitada naha tasakaalustatud PH taset. Seetõttu on see suurepärane seep kuivale ja küpsele nahale, kuna hoiab kortsude vältimiseks vajalikku niisutustaset. Glütseriin pakub naha sarnast neutraalset PH-d, mistõttu hoiab Sinu nahka ideaalses seisundis.

SLS (keemiline vahuaine) vaba.
Vegan

Koostisosad

Glütseriin ja taimeõlid.

 


 

 

Disainseep Naine, North Beauty
9.20