Ainulaadsed tervisejoogid Wöselilt

Hoolikalt valitud toorainest valmistatud funktsionaalsed joogid.
Wösel turgutab nii saare- kui mandrirahva tervist eriti maitseküllasel viisil.

Üldinfo

Avatud: E-R kell 9-17
Aadress: Põlluvälja tee 11, Sikassaare, 93876 Saare maakond

Tehasepood: sõida hoovi ja astu sisse!
Tootmise tuur ja degustatsioon:
1,5-2- tunnine tuur koos degustatsiooniga.
Ettebroneerimisel 10-50 inimesest.
Väiksemad grupid kokkuleppel.
Hind vastavalt grupi suurusele.

Keeled: EST, ENG

Kontaktinfo: +372 510 5393 / info@wosel.ee / https://wosel.ee/

Tehasepood & Tootmine

Wöseli tuliuues tootmishoones asub ka tehasepood, kust leiab nende toodete suurima valiku külmpressitud viljadest valminud joogipõhjadest särtsakate salatikastmeteni.

Tootmise tuuril juhatab pererahvas Katrin ja/või Taavi läbi toodete valmistamise protsessi, tutvustatakse külastajatele oma töid-tegemisi ning pakutakse maitsta hoolega paika sätitud retseptidest valminud tooteid.

Tootmise tuur degustatsiooniga

Esimene toode -koduaia õuntest õunasiidriäädikas- valmis Katrinil ja Taavil juba 10 aastat tagasi. Ikka soovist toidulauda ning elustiili üleüldiselt tervislikumaks muuta. Nii nagu toonane õunasiidriäädikas, on ka kogu tänane sortiment valminud põhimõttel, kus juhusele ruumi ei jäeta. Oluliseks peetakse kõrge kvaliteediga toorainet, väga häid maitsekombinatsioone ja meeliköitvat disaini. Näiteks terviseshottide retseptid on välja töötatud koos TalTechi ülikooli teadlastega.
Kui enne valmisid tooted pea täielikult käsitööna väikeses restoraniköögis, siis uus tehasehoone kiirendab oluliselt aina täieneva toodete valiku valmistamise protsessi. Degusteerimine saab olema üks maitsetest ja värskusest pakatav elamus. Ingveri-mesi-sidrun, passion-murakas, astelpaju-vaarikas, mustsõstar-piparmünt – vaid esmane sissejuhatus shrubide, switchelite ja shottide kirevasse maailma.

Katrin ja Taavi – Wöseli pererahvas

Wöseli südameks on Katrini ja Taavi ühine põhimõte – iga uus toode peab olema selline, mida ise hea meelega igapäevaselt tarvitame ning millesse usume. Meile on oluline oma toodete tarbijatega päriselt kohtuda ning saada vahetut tagasisidet, seega võib meid tihtipeale kohata erinevatel laatadel üle kogu Eesti. Väärtustame tervislikku elustiili, teisi väiketootjaid, puhast loodust ja personaalset suhtlust oma klientidega.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00