Jäätise degustatsioonid ning värske jäätise valmistamise töötoad 

Kuressaare külje all Kiratsi külas saab maitsta ja valmistada ehtsat itaalia gelatot ning
neid päris õigeid krõbedaid vahvleid.

Üldinfo

Avatud: ettebroneerimisel
Aadress: Saksa talu, Kiratsi küla, 93741 Saaremaa
Töötuba (60 min): 1-6 inimest, 100 EUR. Iga lisanduv inimene 12 EUR.
Degustatsioon (30 min): 1-6 inimest, 60 EUR. Iga lisanduv inimene 6 EUR.

Keeled: EST, ENG
Kontakt: +372 5621 0102 / saksatalupood@gmail.com / https://www.facebook.com/saksatalupood

Jäätise- ja vahvli

Saksa talupoe jäätisekohviku jäätis ja vahvlid on alati ehtsad – värske piim, hooajalised marjad, õnnelike kanade munad ning kiviveskil jahvatatud jahu.

Värske jäätise valmistamine koos koduste krõbedate vahvlitega on tore protsess, mis pakub nii väikesele kui suurele jäätisesõbrale ehedat rõõmu ning maitsvat elamust.

Kui ise meisterdamiseks mahti pole, pakub perenaine jäätist ka niisama mekkida.

Käsitööjäätise meisterdamise töötuba

Lõbusas ja harivas töötoas saad valmistada jäätist ning küpsetada vahvleid päris ehtsa Itaalias õppinud jäätisemeistriga. Töötoas räägime Sulle jäätisest – ajaloost, Eesti maatõugu (www.maakari.ee) jäätiselehmadest ning sellest, kuidas erineb itaalia stiilis kohvikujäätis tööstuslikust jäätisest. Senikaua, kui jäätis valmib, saab igaüks endale valmistada jäätise tarbeks krõbedad koduvahvlid. Vahvlid valmivad puhtast ning ehtsast saaremaisest toorainest – Koplimäe talu mahe rukki- või tatrajahust, Saaremaa Mahemuna kuldsetest kanamunadest, Mo Saaremaa taluvõist ja mullitavast veest. Soovi korral saad peale kõhutäit külastada ka Uustla Ökotalu ning teha pai meie jäätiselehmadele.

Kel aega napib, aga jäätiseisu suur, siis perenaine jutustab sulle nobedalt jäätisevalmistamise põhitõed ning pakub erinevaid jäätiseid maitsta ikka. Poole tunni jooksul saad lisaks suussulavale suutäiele teada kõik vajaliku, mida ise kodus jäätise valmistamiseks vajad.

Saksa talupoe jäätisemeister Sulvi

Sulvi on jäätisekohviku perenaise ametist unistanud juba lapsest saati. Oma unistuste täitmiseks õppis ta Itaalias Bologna Jäätiseülikoolis. Sealt saadud jäätisetarkust jagab ta hea meelega kõikide saarel suvitajatega. 

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00