Aeg loomade imelises maailmas

Saaremaa Loomaaias elavad kenasti hoituna pea tuhat erinevat asukat, nii siitsamast lähedalt kui päris eksootilise päritoluga. Mütta saare ainsas loomaaias omanuhti või haara pererahval varrukast!

Üldinfo

Avatud: al. 01.05.2024 E-P 10-18
Aadress: Tõnu, Mäeküla, 94632 Saare maakond
Individuaalkülastused:
Täiskasvanu 8 EUR
Sooduspilet 5 EUR
Eelkooliealine TASUTA
Perepilet (2 täiskasvanut, 2 last) 22 EUR
Tuur pererahvaga:
2-tunnine tuur pererahvaga 150 EUR
Ettebroneerimisel, kuni 25 in.
hinnale lisandub -10% soodustusega pilet
Laste sünnipäevad: alates 100 EUR pakett.
Elamuskohvik PART: avatud E-P 10-18
Kontakt: info@saaremaazoo.ee / +372 5694 5003/ https://saaremaazoo.ee

Loomaaed & Kohvik PART

Kõikide karvaste ja sulelistega rahulikult tutvumiseks tasub varuda 1,5-2 tundi. Ringkäigul kohtad tegelasi mitmest ilmakaarest. Näiteks elavad seal nii kaamel, leemur, ümiseja kui ka iguaanid, papagoid, haned ja polaarrebased.

Põhjalik 2-tunnine tuur peremees Risto või perenaine Mirgega annab põneva sissevaate asukate tegemistele ja nende eluolule.

Otse parditiigi kaldal kostitab koriseva kõhuga külastajaid elamuskohvik PART, kust leiab suupärast igas vanuses pereliige.

Kohapealt saab kaasa osta peremees Risto loodud keraamikat ning talus kohapeal marineeritud vutimune. Hoia silma peal ka Saaremaa Loomaaias toimuvatel üritustel, täpsemalt vaata siit!

Loomaaia tuur pererahvaga

Pererahvas on endale peensusteni selgeks teinud iga looma ja linnu hingeelu, elutingimuste ja toitumise vajadused. Ringkäigul kuuled rohkem nii Risto ja Mirge endi kui nende hoolealuste elust. Põhjalikud teadmised loomadest saavad nii suured kui väikesed. Tiigi ümbruses paterdavad lõbusalt suur veelindude seltskond. Turvaliselt avarates puurides on aga mitmed kakulised, erinevad faasanid, papagoid ja tups-marmosett. Kindlasti kohtud ka minisigade, lammaste, küülikute, vallabi, ümisejate ja ponile sarnase mini appalloosaga. Oma koha on Saaremaal leidnud ka soomuseliste sekka kuuluvad iguaanid ning püüton.

Saaremaa Loomaaia pererahvas

Päris maaelu, päris maal. Hakkajad saare noored Mirge ja Risto otsustasid kodutalule elu sisse ja puhuda ja rajasid 2020. aastal elamustalu, kuhu võeti algatuseks mõned loomad. Talu on tänaseks kasvanud loomaiaks, kus elab pea 1000 erinevat asukat õnnelikku lemmiklooma elu. Pererahvas peab lisaks loomade heaolule tähtsak, et külalistele pakutav toit oleks võimalikult saaremaine ja mahedast toorainest, vutimunad ja -liha tulevad talust kohapealt.
Perenaine Mirge – õppinud meditatsioonijuht, personaaltreener.
Peremees Risto – õppinud keraamik ja muusik.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00