Ohessaare Tuulik

Elamusmajutus 180-kraadise merevaatega tuulikus.
Mere, kadakate ja pankranniku rüpes asuv suvekohvik.

Üldinfo

Kohvik avatud: 21.06-25.08.2024 kell 11-18
Tuulikumajutus: 01.06-25.08
1 öö kahele 95 EUR, hommikusöök ettetellimisel 9,50 EUR. Lemmiklooma lisatasu 15 EUR
Suvemaja: 01.06-25.08
1 öö kahele 79 EUR, Lemmikloomad pole lubatud.
Gruppidele, ettebroneerimisel:
-tuuliku ringkäik perenaisega (30 min): 5-25 in. 5 EUR/in
-ringkäik koos kohviku hõrgutistega (60 min): 5-25 in, 18 EUR/in.

Aadress: Panga tee, Ohessaare, 93248 Saaremaa vald
Keeled: EST, ENG
Kontakt: +372 5097311 / ohessaare@gmail.com / www.saaremaatuulik.ee

Suvekohvik & Tuulik

Ohessaare suvekohvikus kostitatakse teelisi peretütre Triinu parimate omavalmistatud küpsetiste ja kookidega. Lisaks saab sooja suppi, toekamat burgerit, kuumi-külmi jooke ning muidugi jäätist. Kaasa saab osta perenaine Malli igapäevaseks kasutamiseks loodud keraamikat.

Tuuliku ringkäik on elamus omaette. Saab 4 meetri kõrguselt 180-kraadist merevaadet imetleda, tuulikusisest öömaja uudistada ning tuuliku keerutamisest lähemalt kuulda. See öige Saaremaa tunne garanteeritud – kadakad, meri, tuulik, pankrannik!

Suuremale seltskonnale telli ringkäik ja kosutav kohvipaus ette.

Ringkäik tuulikus ja Ohessaare pank

Paekivisel pankrannikul kõrguv Ohessaare Tuulik on taasehitatud 2010. aastal. Tuuliku ringkäigul tutvutakse tuuliku sisemusega, räägitakse emapuust ning kuidas tuulikut keerutatakse. Tuulikus sees asub kuni 5 inimesele elamusmajutus. Kustumatu mulje ja selle õige Saaremaa tunde annab 4-meetri kõrguselt avanev 180-kraadine merevaade. Tuulikust astu aga reipalt edasi eriilmelisele Ohessaare pankrannikule, kus leidub rikkalikult erinevaid fossiile ja auguga kive. Enne teele asumist kiika suvekohviku tordibutiiki, mille hõrk ning rikkalik valik vallutanud nii saarerahva kui kaugemalt tulijate maiad südamed. Meeneriiulilt leiad perenaise loodud Saaremaa loodusest inpsireeritud ja igapäevaseks kasutamiseks valmistatud keraamikat ning peretütar Triinu pagari- ja kondiitritooteid ning “Linnupete” tervislikke müslisid.

Tuuliku pererahvas

Ohessaare Tuuliku ja Suvekohviku süda on pereettevõte, kus ema-tütre rõõmsameelne tandem on toimetanud juba kolmteist aastat. Koos perega ehitati vana tuuliku kohale uus, et esimestena Eestis taolist elamusmajutust pakkuda. Kui perenaine Mall on kirglik keraamik, siis suvekohviku parimad palad valmistab peretütar Triin, kes on lisaks pagar-kondiitri ametile loonud ka tervislike müslide sarja nimega “Linnupete”.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00