Ideafarm – saare suveandide väärindaja

Saare kõige külluslikematest viljadest valmivad Orissaare külje all veinid, siirupid, moosid ja äädikad.
Üllata end maitserännakuga läbi suve, saa teada saarerahva tugeva tervise saladused.

Üldinfo

Tehasepood avatud: E-R kell 9-16, muul ajal etteteatamisel
Aadress: Kalda talu, Põripõllu, 94613 Saare maakond

Veinidegustatsioon:
2-tunnine degustatsioon, ettebroneerimisel:
1-5 inimest, 25 EUR/in.
6-50 inimest, 16 EUR/in.
Snäkivaagen 25 EUR (5 in.)

Koolitused:
Ettebroneerimisel, kuni 50 in, 25 EUR/in.
Toit&Vein
Kokteilid&Kastmed
Aiandus
Pärimuskultuur

Keeled: EST, ENG, RU, FIN
Kontaktinfo: +372 525 8068 / info@ideafarm.ee / https://ideafarm.ee

Tehasepood & Tegevused

Ideafarmi tehasepood tervitab külalisi erilise väljapaneku, parimate pakkumiste ja eksklusiivsete väikepartiidega siirupitest veinideni.

Veinidegustatsioonis sammud perenaise juhendamisel läbi alternatiiv- ja rusticveinide maailma, võttes kaasa uued teadmised veinist rahvapärimuses ja -meditsiinis. Degustatsiooni on võimalik tellida ka alkoholivabade toodetega.

Koolituste sarja valik on nõnda mitmekesine tragi perenaise põneva tausta tõttu. Taimetarkus ning pärimuskultuur käib käsikäes tänapäevaste elustiili- ja suhtekoolitustega.

Veinidegustatsioon

Veinid on valminud kodumaistest puuviljadest ja marjadest, millest muist kasvatatakse sealsamas Põripõllul. Iga mekutamisrännak valmistatakse ette perenaine Maria parima äranägemise järgi, seega maitsed võivad viia sind roosipeenrast nurmenukuaasani, paradiisiõunapuu otsast kõrvitsate juurde. Alternatiiv- ja rusticveinide kirev maailm pakub elamust nii laialt maailmas ringi rännanule kui kodusaare avastajale. Oskuslikult kombineeritud maitsed on lisaks veini- ja napsipudelitele ka siirupi- ja moosipurkides. Degustatsiooni saab teha ka alkoholivabade toodetega. Lisaks saab juurde tellida küllusliku snäkivaagna juustude, puuviljade, küpsiste ja soovi korral ka lihatoodetega.

Koolitused

Ideafarmi tooteid ja teadmisi saab tellida ka tiimiüritustele, sünnipäevadele, suvepäevadele või lasta pererahval korraldada üks mõnus olemine Põripõllul kohapeal.
Toit & Vein tutvustab kodumaisest toorainest alternatiivveinide sobitamist nii toekate pearoogade kui magusate suutäitega.
Kokteilid & Kastmed annab praktilise ülevaate tervislike joogipõhjade ehk shrubide ja väekate siirupite kasutamisest nii alkoholiga kui alkoholivabades kokteilides. Üheskoos saab valmistada rikkalikke liha- ja salatikastmeid.
Aiandusalaseid teadmisi jagatakse ikka “lahinguväljal” saadud kogemustest. Nimelt kasvatab perenaine kohapeal nii roose, üle 50 erineva puuviljasordi, saaremaiseid viinamarju, ürte, rääkimata mitmesajast õunapuust.
Pärimuskultuur on olnud osa juba perenaise lapsepõlvest, kuna just vanaema oli see, kes Mariale taimetarkust, ravimtaimede korjamist, hoidistamist ning kasutamist õpetas. Neid teadmisi jagab ta täna lisaks oma lastele ka külalistele.

Ideafarm ja perenaine Maria

Maria on Ideafarmiga tegutsenud nüüdseks juba üle 10 aasta. Taimetargal perenaisel on tagataskus ka sotsiaalteaduste magister ning üle 20 aasta psühholoog-nõustaja kogemust. Kaasaegselt tempoka saareelu lemmikosa on aga järgemööda valmiv tooraine, mida siirupiteks ja veinideks valmistada – nurmenukud ja võililled, esimesed rabarberid, alõtšade, ploomide ja hiliste õunteni välja.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00