GoodKaarma Seebikoda

Kuke külas Saaremaal, 100-aastase talumaja seinte vahel valmivad GoodKaarma pererahva käe all ökoloogilisest toorainest käsitööseebid, kehakoorijad ja eeterlikud õlid.

Üldinfo

Avatud: 01.06-31.08.24, iga päev kell 10-18
Aadress: Kuke küla, 93734 Saaremaa vald

Kingipood: seebikoja toodete kaasaost
Aiakohvik: kuumad ja külmad joogid, toitlustus ettetellimisel.

Ringkäik gruppidele: tasuta ringkäik ja seebivalmistamise esitlus, toitlustus ettetellimisel
Seebiteo õpitoad(etteregisteerimisel):
– seebi valmistamise saladused 1,5 h.
20 EUR/in. (min 5 in). Väiksemad grupid 100 EUR
– seebipätside meisterdamine 1h 15 min.
15 EUR/in. (min 5 in). Väiksemad grupid 75 EUR.

Keeled: EST, ENG
Kontaktinfo: +372 53484006 / shop@goodkaarma.com / https://goodkaarma.com/

Kingipood & Aiakohvik & Õpitoad

Kingipoest leiad suurima valiku ja parima hinnaga seebikoja tooteid. Kohapeal valmivad käsitööna ökoseebid, tõhusad suhkru- ja soolakoorijad ning eeterlikud õlid saunaskäigu või muude kehahoolitsuste täiendamiseks. Lisaks on valikus erinevad suveniirtooted.

Seebikoja taluhoovil asub õdus aiakohvik, kus näiteks kingipoe külastuse järgselt mõnusalt istuda ning nautida kohvi, teed, kodust õunamahla või veini ning õlut. Kui tulek kindel, siis toidusoovist anna pererahvale ette teada.

Seebiteo saladusi ning parimaid meisterdamisvõtteid saab suuremas või väiksemas kambas õppida perenaise Ea käe all.

Seebiteo õpitoad ja ringkäik talus

Seebivalmistamise saladused on vahva tutvustus sellest, kuidas GoodKaarma juba pea 20 aastat külmpressimeetodil ökoseepe on valmistanud. Õpituba annab ülevaate seebikoja tegemiste telgitagustesse ning osaleja saab igati praktilisi teadmisi nii lõhnade kombineerimisest, seebi koostisest kui pilkupüüdvatest värvidest ja mustritest. NB! Selles õpitoas ise seepe ei meisterdata, vaid tutvustatakse külmpressimeetodit.
Seebipätside meisterdamise õpituba on lõbus, loominguline ja jõukohane kõigile seltskonna liikmetele, sh lastele alates 5.eluaastast. Eeterlike õlide ning taimsete lisanditega valmib täpselt tegija enda soovi järgi ainulaadne seebipäts. Iga tegija saab oma seebi koju kaasa kasutusse võtta.
Seebitalu ringkäik gruppidele on tasuta lühike tutvustus pererahva tegemistest ja seepide valmistamisest. Ettetellimisel võimalik aiakohvikus nautida kosutavat suppi, toekamat quiche‘i, värsket salatit, ehtsat suitsukala ning kohvi ja kooki.

GoodKaarma pererahvas Ea & Steve

Ökoloogiline mõtteviis ja ühine unistus Saaremaa vanast talukohast ajendas abikaasasid Ead ja Steve’i 2004. aastal Kuke külla päris enda ökoseebi kodutootmist rajama. Keegi teine tollal Eestis seda ei teinud ning esimeste seepide valmistamisele eelnes kuudepikkune uurimis- ja katsetamistöö. Seebid on leidnud tee mitmetesse välisriikidesse ning suvine seebitalu meelitab külalisi nii Eestist kui kaugemalt.

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00