Saarelt südamesse

Kas teadsid, et kuigi sõbrapäev sai alguse juba 5. sajandil, siis alles keskaja lõpusirgel hakati seda seostama armastuse ja romantikaga? Või et esimesed südamekujulised kommid sündisid tänu meditsiinilisi pastille tootvale masinale? Äkki oled hoopis kuulnud, et Ehtne Saaremaal on selleks tähtpäevaks pakkuda iganes häid soovitusi ja mõtteid?

Ah et viimast oled? No mis siis ikka – hakkame aga pihta!

Magusa maigu lummuses

Neid päevi pole just palju, mida saab rahumeelselt magustoiduga alustada, ent sõbrapäeval on see lausa au. Kuidas siis veel paremini toda šokolaadise mekiga roosilõhnalist päeva tähistada! Niisiis ava aga julgelt üks MoMari marmelaadipakk ning supsa teine veel hilisemaks kotti! No tead ju küll kui hää on pista suhu suussulavas šokolaadirüüs marjamarmelaadikomm just siis kui tunned, et nälg hakkab näpistama ja lõunasöögini näib olevat veel terve igavik. Muideks, MoMari 150 g pakid on veel paar viimast päeva saadaval eriti sõbraliku hinnaga, seega lae oma varud ruttu täis, et kommi jätkuks kauemaks.

Kui Sa pole veel jõudnud proovida Avella Tordibutiigi maiuspalasid, siis soovitame alustada šokolaadi mandliküpsistest, sest mis oleks veel parem kui tummine šokolaad segatuna tervete krõmpsuvate pähklitega. Neid soovitame samuti varuda nii kappi, kingikotti kui ka muidu kotti, sest häid küpsiseid ei saa kunagi olla liiga palju.

Kallame klaasid triiki!

Uhke pokaali sisse võiks ju ka miskit hääd leiutada, eksole? No näiteks passib selleks puhuks kenasti Öun Drinks rabarber-kuusk vahujook, kus löövad lulli südantkosutavad suvised ja terava noodiga talvised maitsed. Kui aga külm kimbutab ja tahaks hoopis miskit krehvtist kruusi valada, siis kalla aga potti Rand & Rossi metsmustika ja musta sõstra mahe glögi ning lase sel pliidil kergelt aurama minna. Enne rüüpamist lisa nii silmailuks kui mehkaks maitsenüansiks veel priske apelsiniviil. Kõige tipuks torka klaasi Sutu straws pilliroost joogikõrs ja nautlemine võibki alata!

Ilus on looduse võlu

Meie siinmail leiame, et kõikse puhtam ilu tuleb ikka puhtast loodusest. Näiteks sobib sõbrale või armsamale kinkimiseks imehästi HOIA Homespa juukseseerum või Tilk! näoseerum. Muidugi iseendale tasub ikka ka teinekord kingitusi teha! HOIA kehakokteil on siinkohal üks selliseid tooteid, mis talveväsimuse hetkega palgeilt pühib. Tilguta nahale kuldse tooniga saaremaise päikese eliksiiri ning jälgi, kuidas kelmikas kuma otsekui võluväel Sinu ihule ilmub.

Kui on aga soov tähistada hoopis ema ja tütre vahelist sidet või üht eriliselt imelist sõprust, siis on meil Sulle varuks midagi iseäranis unikaalset! BreNsig Design on väärikast tammepuidust voolinud elegantse disainiga kõrvarõngad just selliseks sündmuseks. Nii saate olla üksteise läheduses ka siis kui teid lahutab tuhat sitket kadakat ja otsatu lomp merevett.

Praktiliselt purgis

Kui sõbra magusahammas ei sügele ja kõik ilutooted on tal ka justkui olemas, siis võib alati pista kingipakki midagi praktilist majapidamisse. Südantsoojendava sõnumiga Köusikodu lõhnastatud sojaküünal või Walgante kadakapuidust meisterdatud südamekujuline kuumaalus sobivad sellisteks kingitusteks nii kut valatult.

Mehele meeleheaks

Meespoolele võib aga sõbrapäeval pihku suruda ühe eriti eriomase Wöseli džinnipudeli, milles on kraade marudad 43. Sleifi asemel võid pudelikaela ümber siduda hoopis šiki Nöörikiri kikilipsu ja saad olla kindel, et teist samasugust kingitust pole Sinu kamraad eales saanud. Kui otsid miskit paslikku hoopis oma saunasõbrale, haara kaasa pakk Kaluri vinnutatud särge ja meeliköitev valik Pöide õlu mekke. Hoolitsuse mõttes miks mitte lisada tagatipuks üks kena potsik Saaremaalt korjatud taimede õlidest valmistatud Power me näokreemi.

Karvastele kamraadidele kalamaius põske

Ilmtingimata tuleb ka meeles pidada kõiki oma vahvaid neljajalgseid semusid, kes sõbrapäeva puhul vaat et enim tähelepanu väärivad! Õnneks on Island of Pets meie truudele karvapallidele mõeldes loonud eriti puhtad ja innukalt keelt limpsama panevad kalamaiused, mis sobivad ühteviisi nii suurematele kui väiksematele tegelastele.

,,Kas sõbrapäev on täna?!” ehk SOS pakk hilistele ärkajatele

Kui mitu korda oled Sa lõpuks ikka viimasel minutil seisnud poeriiulite ees, toodete rikkalikkus Sulle vastu vaatamas, ent valida ei oska justkui midagi. Üks purk teise peal, värvid silme ees lendlemas, inimesed ümber tunglemas. Just selliseks puhuks olema kokku sättinud juba valmis kinkekarbi ,,Ehtne tunne”. Sinna on koondatud ehe assortii mõnedest meite loendamatutest maitse- ja ilulemmikutest. Väisa meid Aurigas või pane rahanatuke teele e-poes ning kaup jõuab Sinuni kiiremini kui jõuad öelda: ,,Head söbrapäeva!“

Suurima valiku Saare maakonnas valmistatud, EHTNE märgikandjate tooteid leiad:
Ehtne Saaremaa esinduspood
Auriga keskus, Tallinna 88, Kudjape, Saaremaa

AVATUD:
E-L 10-20, P 10-18

pood@ehtne.ee, 5883 4799
Facebook: Ehtne Saaremaa
Instagram: ehtnesaaremaa

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00