Ehtne Saaremaa Piret

Kes on Ehtne Saaremaa Piret? 

Täna ei räägi me mitte Suure Tõllu vägevast pruudist. Küll aga tahaksime natuke tutvustada meie vägevat poe juhatajat Piret Kreisi, kes tööst vabal ajal on Sassiaru Koduköögi perenaine. Seal valmivad tummised hoidised, toekad leivad ning hõrgud küpsetised.

Piret ise räägib oma lugu nii:

“Kunagi sattusin juhuslikult ühele laadale enda valmistatud leiba ja saia müüma. Sõbranna tungival mahitusel muidugi :)) Üks asi viis aga teiseni, nagu elus ikka juhtub ja nii see Sassiaru Koduköök saigi registreeritud. Siiani on see ikkagi hobi ja praegu sobib see mulle kõige paremini.
Tean, kui palju tööd on ühe moosipurgi või leivapätsi taga ja imetlen neid väiketootjaid kes on sellest võib-olla alguses hobiks olnud tegevusest endale töö loonud.
Ehtne Saaremaa pood on kõigile meile väga vajalik väljund. See on nagu “vaba lava”-märgikandjad saavad sõna :)) Tulge vaadake ise mis lugu me teile jutustame!”

Teadsime kohe ette ära, et Piret jääb enda iseloomustuses ja loo jutustamises maru tagasihoidlikuks. Õnneks on meil veel 2 tegusat perenaist, kes juba hea sõnaga kitsid ei ole. Perenaiste Sirli ja Maia sõnul on Piret nagu hea eesti vanasõna 9 korda mõõda 1 kord lõika. Ja kui lõikama kukub, siis ikka hea hooga. Huumorisoon on öige koha peal ja ka kevadises “lahinguolukorras” oli tema kõrval kindel olla. Kui Piret on platsis, siis on pinged maas! Ja no pealekauba on ta muidu kena inimene.

Meie eelmine poe juhataja Lii aga pole saare pealt kuhugi kadunud – tal on Kuressaare kesklinnas Kohtu tänaval Saarte Sahver. Muideks, Ehtne Saaremaa ja Sahver pole n-ö sösarad, vaid kaks täitsa omaette toimetavat, kuid heas koostöös poekest. Igatahes, me käisime Liil üks päev külas ning nägime oma silmaga, et sealt leiab lisaks kõigele muule põnevale ka hiidlaste tooteid. Tasub uudistada!

Olete lahkesti palutud ka meie juurde lugude jutustamisele, soovituslikult läbi maitsmise. Nii jääb elamus kõige meeldejäävam!

EHTNE Saaremaa pood
Auriga Kaubanduskekuse I korrusel
E-L 10.00-20.00, P 10.00-18.00
Tel.: 5883 4799
E-post:pood@ehtne.ee
Facebook: Ehtne Saaremaa
Instagram: @ehtnesaaremaa

Toode lisatud korvi.
0 toodet - 0.00